Loading...
Platforma internetowa dla włascicieli mieszkan na wynajem

Przedstawiamy: Nowa platforma internetowa dla właścicieli mieszkań czynszowych

Rynek nieruchomości na wynajem zmienia się w szybkim tempie. Wzrost popularności zakupów nieruchomości przez Internet ułatwił konsumentom znalezienie nieruchomości spełniających ich potrzeby. Jednocześnie utrudniło to właścicielom nieruchomości nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi najemcami. I tu właśnie pojawia się adaonline.pl.

Firma jest nową platformą internetową dla właścicieli mieszkań na wynajem, umożliwiającą nawiązanie kontaktu z najemcami zarówno długoterminowymi, jak i krótkoterminowymi. Umożliwiając właścicielom nieruchomości zamieszczanie ogłoszeń o wynajmie, adaonline.pl pomoże im znaleźć najemców i zwiększyć przychody z wynajmu.

Czym jest adaonline.pl?

Nazwa domeny strony to adaonline.pl. Firma ma siedzibę w Warszawie i jest zarejestrowana jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Strona jest portalem nieruchomości i brokerem. Umożliwia ona najemcom zarówno długoterminowym, jak i krótkoterminowym znalezienie lokali do wynajęcia w Polsce. To z kolei pomoże właścicielom nieruchomości znaleźć więcej wykwalifikowanych najemców.

Strona będzie oferować właścicielom nieruchomości i najemcom wiele różnych funkcji. Należą do nich:

 • Oferty nieruchomości
 • Formularz zgłoszeniowy online
 • Sprawdzenie przeszłości
 • Płatności online
 • Umowa najmu online
 • Windykacja online
 • Wsparcie 24/7

Jak działa adaonline.pl?

Usługa jest dostępna tylko w Polsce. Jak sama nazwa wskazuje, działa on z nieruchomościami znajdującymi się w granicach tego kraju. Serwis umożliwia właścicielom wystawianie swoich nieruchomości na wynajem zarówno długoterminowy, jak i krótkoterminowy. Dostępne są dwa plany abonamentowe.

Za oba plany firma pobiera opłatę. Wysokość opłat zależy od wybranego planu. Pierwszy plan kosztuje 10 zł miesięcznie. Drugi plan kosztuje 50 zł miesięcznie. W obu planach oferty wynajmu mogą być publikowane przez 90 dni.

Po upływie tego okresu ogłoszenie o wynajmie zostanie usunięte. Drugi plan ma więcej funkcji. Obejmują one prowizję dla agenta w wysokości 15%, minimalny czynsz w wysokości 400 zł oraz maksymalny okres wynajmu wynoszący 12 miesięcy.

czym jest platforma

Jak się zarejestrować na adaonline.pl

Serwis jest dostępny na terenie Polski. W związku z tym, aby z niego korzystać, mieszkańcy tego kraju muszą posiadać ważny adres zamieszkania w Polsce. Z tego powodu strona firmy jest dostępna tylko dla mieszkańców Polski.

Po założeniu konta użytkownika potencjalni właściciele nieruchomości mogą wyszukiwać oferty wynajmu. Mogą przeglądać oferty na stronie i wyświetlać szczegóły, takie jak adres, wysokość czynszu i inne informacje o nieruchomości. Mogą również wysyłać wiadomości do właścicieli. Pomaga to potencjalnym najemcom zawęzić obszar poszukiwań. Po zakończeniu wyszukiwania ofert wynajmu potencjalni najemcy mogą zarejestrować się w serwisie.

W tym celu należy podać w serwisie swoje imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu komórkowego. Właściciele mogą wysyłać zaproszenia na telefony komórkowe do osób, które zarejestrowały się w serwisie. Robią to, aby zwiększyć liczbę najemców.

Po zarejestrowaniu się potencjalni najemcy mogą rozpocząć poszukiwanie ofert wynajmu. Mogą przeglądać oferty w serwisie i wysyłać wiadomości do wynajmujących.

Cechy adaonline.pl dla właścicieli nieruchomości do wynajęcia

 • Zarządzanie ofertami - Właściciele nieruchomości mogą zaprojektować i załadować swoje oferty. Strona ma szeroką gamę szablonów ofert do wyboru. Posiada również kreator, który pomaga właścicielom w tworzeniu własnych ofert.
 • Administracja najmem - właściciele nieruchomości mogą zarządzać swoimi ofertami za pomocą funkcji administracji najmem w serwisie. Mogą oni dać najemcom możliwość podpisania umowy najmu. Mogą również określić warunki najmu.
 • Zarządzanie windykacją - za pomocą tej funkcji właściciele nieruchomości mogą śledzić postępy w wynajmie. Mogą przeglądać szczegóły, takie jak kwota czynszu, kiedy płatność zostanie odebrana itp.
 • Wyszukiwanie nieruchomości - ta funkcja umożliwia właścicielom wyszukiwanie nieruchomości do wynajęcia na podstawie określonych przez nich kryteriów. Obejmują one lokalizację, typ nieruchomości, liczbę sypialni itp.
 • Komunikacja - umożliwia właścicielom tworzenie i wysyłanie spersonalizowanych wiadomości e-mail. Mogą również zarządzać swoją komunikacją mailową.
 • Pomoc techniczna - umożliwia właścicielom kontakt z personelem pomocniczym firmy. Mogą oni uzyskać pomoc w takich kwestiach, jak tworzenie i zarządzanie ofertami, pobieranie płatności itp.
 • Stawki czynszu - w tym miejscu właściciele mogą zapoznać się ze stawkami czynszu stosowanymi przez różnych wynajmujących. Mogą oni również udostępniać swoje oferty i zdobywać więcej najemców.
 • Program Polecający - pozwala właścicielom zarabiać pieniądze za każdego nowego najemcę, który podpisze z nimi umowę najmu.

Dlaczego powinienem korzystać z adaonline.pl?

Rynki wynajmu pozwalają inwestorom zwiększyć zyski. Takie strony pomagają właścicielom nieruchomości znaleźć potencjalnych najemców. Mogą również pomóc potencjalnym najemcom w znalezieniu wynajmu długoterminowego. To z kolei pozwala obu stronom uzyskać więcej korzyści z umowy najmu.

Adaonline.pl oferuje również prowizję dla agentów i inne plany abonamentowe. Oznacza to, że możesz zarabiać na wynajmach, które rezerwujesz. Dzięki temu będziesz mieć większy wybór w znajdowaniu nieruchomości. Możesz również zdecydować się na rezerwację nieruchomości, których okres najmu jest krótszy niż rok.

Będziesz miał również możliwość zarezerwowania nieruchomości, która ma mniej niż sześć sypialni. W ten sposób można zwiększyć zysk przy jednoczesnym utrzymaniu inwestycji w jednej nieruchomości.